Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Nowość! Baza UpToDate

włącz .

Staying UpToDate icon

Zapraszamy do zapoznania sie z nową bazą w zasobach Biblioteki SUM, serwisem UpToDate. Jest to pełnotekstowa baza przygotowywana przez grupę ponad 4,000 lekarzy z całego świata. Zawiera pełne monografie stanów chorobowych wraz ze sposobami leczenia. Wszystkie informacje spełniają kryteria „Evidence Based” opracowane przez grupę Cochrane. Baza jest aktualizowana w cyklu kwartalnym.

Nowe tytuły w IBUK-u! Kwiecień 2020 r.

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Interpretacja EKG. Kurs podstawowy. Zeszyt ćwiczeń. Red. Kurpesa, Małgorzata; Szafran, Bartosz. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020.
  2. Dermatologia w praktyce. Część 2. Red. Czarnecka-Operacz, Magdalena. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2019.

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu ksiażki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Ebooki Cambridge Core wsparcie naukowców

włącz .

CUP Core

Uprzejmie informujemy że wydawnictwo Cambridge University Press w ramach wsparcia środowiska akademickiego podczas pandemii oferuje bezpłatny dostęp do końca maja do kolekcji podręczników oraz publikacji encyklopedycznych (ok 2000 tytułów).

Zakres tematyczny książek jest multidyscyplinarny, obejmujący również obszar nauk biomedycznych.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker