Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Nowe podręczniki w Elibrary

włącz .

Elibrary logo

Uprzejmie informujemy o wykupieniu dostępu do kolejnych tytułów na platformie Elibrary.
Platforma oferuje książki w języku polskim wydawnictwa Elsevier oraz Edra.
Szczegółowa lista poniżej.

Szkolenie: ewaluacja jakości działalności naukowej w 2022 r.

włącz .

Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 17.12.2020 r. w godz. 13-16 i będzie poświęcone ewaluacji jakości działalności naukowej w 2022. W pierwszej części Pani Dyrektor Biblioteki SUM mgr Ewa Nowak przedstawi zasady ewaluacji (np. przedmiot i warunki ewaluacji, liczba N, sloty, wartość punktowa udziałów jednostkowych). W drugiej części przedstawiciel firmy Splendor Pan Jacek Głębocki omówi MODUŁ DORADCZY systemu Expertus.

Szkolenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams. Chęć udziału w szkoleniu prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16.12.2020 r. do godz. 11.30.

Do spotkania można dołączyć przez:
- link podany w mailu, który zostanie wysłany 16.12.2020 r. (w godzinach popołudniowych) na adresy z domeny sum.edu.pl lub 365.sum.edu.pl
- Kalendarz w aplikacji MS Teams

PREZENTACJA: Ewaluacja - sloty i punkty. Autor: Ewa Nowak, Biblioteka SUM. Katowice, 17.12.2020. (aktualizacja 18.12.2020)

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker