Biblioteka SUM otwiera PPM - Polską Platformę Medyczną

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

PPM plakat nowy

Polska Platforma Medyczna - projekt uznany za najlepszy w drugiej edycji konkursu Polska Cyfrowa, realizowany przez siedem uniwersytetów medycznych: uczelnię z Wrocławia —lider projektu, Gdańska, Białegostoku, Katowic, Lublina, Szczecina i Warszawy oraz Instytut Medycyny Pracy w Łodzi.

Platforma PPM to kompleksowy portal do zarządzania potencjałem badawczym uczelni oraz promocji osiągnięć naukowych Partnerów projektu w zakresie medycyny, farmacji, stomatologii, zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii i ochrony zdrowia.

Integralną częścią PPM jest lokalna platforma PPM SUM i Repozytorium SUM, umożliwiające archiwizację i udostępnianie w modelu otwartym pełnych tekstów m.in.: artykułów, monografii, rozdziałów, doktoratów i innych dokumentów.
Zasoby platformy będą sukcesywnie wzbogacane. Aktualnie na platformie prezentowane są publikacje z lat 2013 - 2020 oraz aparatura i laboratoria, których wykaz oparty jest na danych z systemu POL-on.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia platformy poprzez przysyłanie informacji, danych lub uwag na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPM partnerzy

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker