Nowa baza - MedicinesComplete

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

W ramach MedicinesComplete zakupiony został dostęp do następujących baz:

clarksdietaryexcipientsherbalmartindalestockley

Medicines Complete User Guide pdf

Martindale: The complete drug reference

Publikacja autorstwa Royal Pharmaceutical Society, stanowiąca renomowane źródło informacji farmaceutycznej od ponad 120 lat.

Właściwości bazy:
Ponad 6,000 monografii leków w tym ponad 200 leków pochodzenia zielarskiego
124,000 składów leków
32,000 odnośników
12,000 producentów
Sposoby leczenia ponad 600 chorób

Publikacja zawiera również informacje na temat leków weterynaryjnych, środków diagnostycznych, radiofarmaceutyków, trucizn, esencji olejowych, itd.
Autorzy szczególną staranność przykładają do zamieszczenia systematycznych przeglądów badań, meta-analizy oraz wytycznych potwierdzonych klinicznie (evidence-based guidelines.

Martindale Worksheet pdf

Clarke's Analysis of Drugs and Poisons
Publikacja Clarke's Analysis of Drugs and Poisons jest przeznaczona dla naukowców, zajmujących się identyfikacją przyczyn zatruć oraz kwalifikacją leków, badaniami obecności szkodliwych substancji w organizmie pacjenta, jak również analizą zawartości produktów farmaceutycznych i przemysłowych.

Ponad 1,700 monografii dotyczących leków i trucizn, opisujących właściwości fizyczne substancji, stosowane metody analityczne, oraz zawierające informacje na temat farmakokientyki, spektrum masy, ultrafioletu, podczerwieni, oraz lecznicze i toksykologiczne dane leków i trucizn.

W 31 rozdziałach została zawarta informacja na temat procedur analitycznych, stosowanych w toksykologii. Między innymi omawiane są takie tematy jak: alkohol a prowadzenie pojazdów, leki a sport, testowanie leków w miejscu pracy oraz toksykologia postmortem.

Dietary Supplements
Dietary Supplements zawiera szczegółowe, sprawdzone w praktyce (evidence-based) informacje o efektywności, skutkach ubocznych większości witamin (72), minerałów i suplementów diety.

Herbal Medicines
Publikacja zawiera naukowe, klinicznie potwierdzone (evidence-based) informacje na temat leków pochodzenia roślinnego:

152 monografie z danymi fitochemicznymi, farmakologicznymi oraz klinicznymi leków zielarskich
Zalecane i bezpieczne dawki środków zielarskich
Opisy działań oraz możliwych interakcji z lekami konwencjonalnymi

Herbal Medicines Worksheet pdf

Pharmaceutical Excipients
Publikacja zawiera informacje na temat farmaceutycznych nośników i jest skierowana do osób zajmujących się rozwojem, wytwarzaniem oraz kontrolą środków leczniczych. Zawarte są również:

właściwości fizyczne
mikrofotografie
informacje na temat bezpieczeństwa użytkowania oraz możliwej toksyczności
lista producentów
wykaz nośników wraz z oznaczeniami 'E' i 'EINECS'
wykaz wag molekularnych poszczególnych nośników
Aktualizowana kwartalnie.

Stockley's Drug Interactions
zawiera profesjonalne informacje kliniczne z zakresu interakcji między lekami terapeutycznymi a lekami pochodzenia roślinnego, lekami a żywnością, pestycydami, narkotykami itd.

Publikacja jest przygotowana w oparciu o tysiące artykułów i raportów z badań klinicznych i zawiera serie zwartych i szczegółowych monografii, umożliwiając szybkie i wygodne odnajdywanie potrzebnych informacji. Każda z monografii zawiera badania kliniczne, opis działania, istotę działania, sposoby dawkowania oraz podsumowanie.

Właściwości bazy:
ponad 14,000 interakcji i 2,800 monografii
17,600 odnośników


Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker