Publikacje w ewaluacji 2022

lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Analiza bibliometryczna w postępowaniu o uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego lub tytułu naukowego profesora.

Analizy bibliometryczne opracowywane są w Dziale Bibliografii i Dokumentacji BG SUM na podstawie dostarczonego wykazu publikacji sporządzonego zgodnie z wytycznymi Rady Doskonałości Naukowej i Uchwałą Senatu SUM nr 44/2019.

Zgodnie z cennikiem usług wykonywanych przez Bibliotekę SUM, ogłoszonym w Zarządzeniu Rektora SUM Nr 9/2019 z dnia 18.01.2019 r.

Opłata za wykonanie analizy bibliometrycznej dla osób spoza SUM, które przeprowadzają w SUM procedurę uzyskania stopnia lub tytułu naukowego wynosi 5 zł x liczba publikacji.
Opłaty za wykonanie analizy bibliometrycznej można dokonać w Bibliotece Głównej SUM (ul. Warszawska 14, Katowice) lub przelewem na konto:
40 1050 1214 1000 0007 0000 9103 ING Bank Śląski
W tytule przelewu należy dopisać: imię i nazwisko osoby, dla której wykonywana jest analiza oraz dopisek: Biblioteka-analiza bibliometryczna.

Spisy publikacji można wysłać w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacji na temat dorobku naukowego udziela Dział Bibliografii i Dokumentacji:
w godz. 7.30-17.00
nr tel.: 32 208 35 66 lub 32 208 36 17