Analiza bibliometryczna w postępowaniu o uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego lub tytułu naukowego profesora.

Tabela analizy bibliometrycznej opracowywana jest w Dziale Bibliografii i Dokumentacji BG SUM na podstawie dostarczonego wykazu publikacji sporządzonego zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów – Komunikat nr 4/2009

Schematy podziału publikacji dla osób ubiegających się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego lub tytułu naukowego profesora:

Zgodnie z cennikiem usług wykonywanych przez Bibliotekę SUM, ogłoszonym w Zarządzeniu Rektora SUM Nr 9/2019 z dnia 18.01.2019 r. http://sum.edu.pl/uchwaly-i-zarzadzenia-sum?act=show&idp=2066,
opłata za wykonanie analizy bibliometrycznej dla osób spoza SUM, które przeprowadzają w SUM procedurę uzyskania stopnia lub tytułu naukowego wynosi 5 zł x liczba publikacji.
Opłaty za wykonanie analizy bibliometrycznej można dokonać w Bibliotece Głównej SUM (ul. Warszawska 14, Katowice) lub przelewem na konto:
40 1050 1214 1000 0007 0000 9103 ING Bank Śląski
W tytule przelewu należy dopisać: imię i nazwisko osoby, dla której wykonywana jest analiza oraz dopisek: Biblioteka-analiza bibliometryczna.

Publikacje podzielone według wyżej wymienionych schematów można wysłać w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacji na temat dorobku naukowego udziela Dział Bibliografii i Dokumentacji:
w godz. 7.30-15.30
nr tel.: 32 208 35 66 lub 32 208 36 17