Dostęp testowy do bazy Osmosis

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Osmosis.org Logo small

Zapraszamy do testowania bazy Osmosis!

Osmosis to kompleksowa platforma, która pomaga studentom medycyny i dydaktykom w nauce i nauczaniu. Dzięki platformie skomplikowane koncepcje medyczne stają się przystępne i wciągające. Jej moduły edukacyjne są zaprojektowane tak, aby prowadzić użytkowników przez koncepcje w łatwy sposób m. in. dzięki metodzie rozbijania materiału na mniejsze kawałki, czy metodzie multimedia design.

Osmosis umożliwia dostęp do:

  • stale powiększanej biblioteki ponad 1800 filmów obejmujących fizjologię, patologię, farmakologię, praktykę kliniczną i nie tylko,
  • ponad 8000 pytań dotyczących przypadków klinicznych, które pomagają w samoocenie wiedzy,
  • ponad 16.000 kart ćwiczeń, automatycznie odliczanych w czasie, aby zoptymalizować proces przyswajania wiedzy przez studentów,
  • ponad 1000 odpowiadających im notatek High-Yield Notes, dzięki którym uczący się mają pewność, że uczą się najbardziej przydatnego materiału.
Wejście do Osmosis dla studentów. Wejście do Osmosis dla dydaktyków.

Osmosis Fact Sheet

Kanał Osmosis na YouTube 
youtube icon


Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 3 lipca 2023 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker