Dostęp testowy do produktów edukacyjnych oraz pakietu czasopism NEJM od Wolters Kluwer
Zapraszamy do testowania zasobów Wolters Kluwer!
Produkty edukacyjne:
LWW Health Library Premium Basic Sciences Collection zawiera kolekcję 45 podstawowych podręczników dla studentów i lekarzy praktykujących, filmy z zakresu anatomii, biochemii, epidemiologii, patologii/patofizjologii i badania fizykalnego, zestawy pytań z odpowiedziami do samodzielnego sprawdzania wiedzy, opisy przypadków.
Więcej informacji oraz spis tytułów książek w ulotce.
Tutorial
Acland’s Video Atlas of Human Anatomy to narzędzie wspierające wykładowców i studentów. Zawiera ponad 300 filmów z preparatami anatomicznymi. Fiilmy obejmują wszystkie regiony ciała i opatrzone są komentarzem słownym.
Więcej informacji w ulotce.
Tutorial
Grant’s Dissection Video Collection to kolekcja 77 wysokiej jakości filmów, demonstrujących sekcję zwłok wg metody Granta opisaną w podręczniku Grant’s Dissector.
Więcej informacji w ulotce.
Tutoriale:
Superficial Muscles of the Back YouTube URL: https://youtu.be/ZdhvTFuSfzI
Anterior Thoracic Wall and Pleural Cavities YouTube URL: https://youtu.be/Asb2Ywdv_Kw
Reflection of the Abdominal Wall YouTube URL: https://youtu.be/MslsfAb1M9E
Female Pelvic Cavity YouTube URL: https://youtu.be/rOrMfMyTMBM
Czasopisma wydawcy New England Journal of Medicine (NEJM Group):
NEJM Evidence to czasopismo poświęcone badaniom klinicznym, koncentrujące się na zapewnieniu kontekstu i krytycznej oceny metod i wyników badań. Czytelnicy zajrzą za kulisy odkryć na wczesnym etapie i badań potwierdzających, które kształtują medycynę i podejmowanie decyzji klinicznych.
NEJM Catalyst jest recenzowanym miesięcznikiem zawierającym praktyczne innowacje inspirujące zmiany w świadczeniu opieki zdrowotnej. Czasopismo pokazuje kadrze kierowniczej służby zdrowia, liderom klinicznym, lekarzom i naukowcom praktyczne rozwiązania w zakresie transformacji opieki zdrowotnej.
NEJM Journal Watch to czasopismo podsumowujące najważniejsze artykuły z ponad 200 czasopism medycznych, aby pomóc klinicystom zrozumieć i wykorzystać najnowsze badania medyczne do poprawy opieki nad pacjentami. Obejmuje specjalizacje: kardiologia, medycyna ogólna, medycyna szpitalna, choroby zakaźne, neurologia, onkologia i hematologia.
Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).
Dostęp testowy będzie aktywny do 7 czerwca 2023 r.
Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.