Publikacje w ewaluacji 2021


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2021 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Ebooki Cambridge Core wsparcie naukowców

CUP Core

Uprzejmie informujemy że wydawnictwo Cambridge University Press w ramach wsparcia środowiska akademickiego podczas pandemii oferuje bezpłatny dostęp do końca maja do kolekcji podręczników oraz publikacji encyklopedycznych (ok 2000 tytułów).

Zakres tematyczny książek jest multidyscyplinarny, obejmujący również obszar nauk biomedycznych.

Dostęp testowy do bazy Gideon

gideon

Zapraszamy do testowania bazy Gideon pomocnej w wykrywaniu, zapobieganiu i edukacji w zakresie chorób zakaźnych. Baza przeznaczona jest dla każdego, kto zajmuje się zdrowiem publicznym i chorobami zakaźnymi w tym: klinicystów, wykładowców, mikrobiologów i wielu innych.

Ta multimedialna baza, dostępna na Ovid, zawiera aktualne informacje oraz wizualne narzędzia do diagnozowania chorób i śledzenia najnowszych trendów w epidemiologii i leczeniu.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker