Multiwyszukiwarka 

Dostęp testowy do bazy BMJ Best Practice listopad 2023

włącz .

BMJ Best Practice

Zachęcamy do skorzystania z dostępu testowego do bazy BMJ Best Practice.

BMJ Best Practice jest to narzędzie służące podejmowaniu decyzji, łączące najnowsze wyniki badań z wytycznymi i opiniami ekspertów. Skonstruowane w postaci prostych, ale wyczerpujących algorytmów umożliwia dostęp do najnowszych informacji dotyczących diagnostyki, prognozy, leczenia i prewencji.

Szkoły medyczne i szpitale kliniczne na całym świecie polegają na BMJ Best Practice wspierając zintegrowane nauczanie poprzez:

  • Wyposażenie nauczycieli medycyny w najnowsze, wiarygodne informacje na temat najczęściej występujących schorzeń, poparte dowodami i linkami do wytycznych, aby lepiej przygotować studentów do praktyki klinicznej,
  • Zapewnianie studentom pewności podczas staży klinicznych — dostęp zdalny, mobilny i offline sprawia, że zawsze mają potrzebne informacje w zasięgu ręki,
  • Wspieranie uczenia się opartego na konkretnych przypadkach za pomocą wysoce ustrukturyzowanej treści, przykładów z życia codziennego i przyjaznej dla użytkownika nawigacji.

Dostęp do serwisu JoVE Research oraz Education

włącz .

JOVE LogoFiles 06

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu dostępu testowego do całości serwisu-czasopisma JoVE.

Journal of Visualized Experiments - Jove, jest wiodącym producentem i wydawcą video-artykułów w dziedzinie nauki, medycyny i inżynierii. To recenzowane czasopismo naukowe publikujące filmy z doświadczeń naukowych wykonywanych w najlepszych laboratoriach na świecie.

Nowe tytuły w IBUK-u! Listopad 2023

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Podstawy pielęgniarstwa. Tom 1. Danuta Zarzycka, Barbara Ślusarska. PZWL Wydawnictwo Lekarskie. 2017
  2. Podstawy pielęgniarstwa Tom 2. Barbara Ślusarska, Danuta Zarzycka, Anna Majda. PZWL Wydawnictwo Lekarskie. 2017
  3. Współczesna dermatologia tom 1. Lidia Rudnicka, Małgorzata Olszewska, Adriana Rakowska, Marta Sar-Pomian. PZWL Wydawnictwo Lekarskie. 2022
  4. Współczesna dermatologia tom 2. Lidia Rudnicka, Małgorzata Olszewska, Adriana Rakowska, Marta Sar-Pomian. PZWL Wydawnictwo Lekarskie. 2022
  5. Zarys botaniki farmaceutycznej. Bolesław Broda. PZWL Wydawnictwo Lekarskie. 2002

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu książki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker