Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Dostęp testowy do czasopism Human Kinetics

włącz .

human kinetics

Zapraszamy do testowania czasopism z pakietu Human Kinetics.
Misją wydawcy jest podniesienie poziomu wiedzy, zwiększenie wydajności, polepszenie stanu zdrowia i sprawności ludzi, przez opracowanie i dostarczanie informacji o aktywności fizycznej i sporcie. Pakiet Human Kinetics obejmuje 26 recenzowanych tytułów czasopism, skierowanych do wykładowców, nauczycieli, naukowców, praktyków, trenerów, trenujących i ćwiczących.
Dostęp testowy obejmuje wszystkie czasopisma publikowane do 31 grudnia 2019 r.

Dostęp testowy do czasopism American Psychiatric Association Publishing

włącz .

APAPublishing logo

Zapraszamy do testowania czasopism American Psychiatric Association Publishing, APAP. Jest to wiodące wydawnictwo w zakresie publikowania czasopism, książek i multimediów dotyczących psychiatrii, zdrowia psychicznego oraz nauk behawioralnych, przeznaczonych dla lekarzy psychiatrów, studentów medycyny oraz pacjentów.
W ramach dostępu testowego możliwe jest skorzystanie z czasopism wchodzących w skład pakietu PyschiatryOnlinePremium:

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker