Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

ScienceDirect - poradnik użytkownika - prezentacja

włącz .

ScienceDirectR

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z serwisu ScienceDirect, gdzie zamieszczane są publikacje naukowe m. in. wydawnictwa Elsevier.

Poniżej link do krótkiej prezentacji pokazującej możliwości serwisu: jak założyć konto i w jaki sposób można poruszać się po nim. Prezentacja dostępna jest po zarejestrowaniu się w serwisie BrightTALK - po otwarciu linku, należy wypełnić formularz rejestracyjny z prawej strony ekranu.

Link do prezentacji

Przypominamy, że dostęp do serwisu ScienceDirect jest możliwy na komputerach pracujących w sieci Uczelni lub poprzez tzw. zdalną pracę. Instrukacja jak uruchomić zdalną pracę

Serdecznie zapraszamy do odkrywania nowych horyzontów możliwości!

Program otwartego publikowania w czasopismach wydawnictwa American Chemical Society - szkolenie dla autorów publikacji

włącz .

W związku z działającym w SUM programem otwartego publikowania w czasopismach wydawnictwa American Chemical Society zapraszamy autorów publikacji na szkolenie organizowane przez wydawcę dotyczące m. in. udziału autorów w programie, refundacji opłat publikacyjnych w ramach programu.
Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia br. o godz. 17.00
Poniżej link do rejestracji:
https://connect.acspubs.org/Readandpublish2021

Dostęp testowy do zasobów wydawnictwa Sage

włącz .

Zapraszamy do testowania zasobów wydawnictwa Sage.

Sage Journals

Kolekcja czasopism: Science, Technology & Medicine (STM)
Zakres tematyczny: inżynieria materiałowa; IT; chemia; polimery; nanotechnologie; biotechnologia; biologia; genetyka; medycyna kliniczna; medycyna ogólna; onkologia; pielęgniarstwo; psychiatria; toksykologia; chirurgia; itd.

  • Dostęp do 470+ czasopism (ok. 595 000 artykułów)
  • Dostep do roczników 1999+
  • 56% w rankingu Journal Citation Reports (Clarivate, 2020)

Sage Video

Nursing video collection
Nowa kolekcja Nursing zawiera treści dostosowane do nauczania tradycyjnych programów pielęgniarskich na poziomie licencjackim i magisterskim. Kolekcja wspiera istotne obszary edukacji pielęgniarskiej w formie szeregu demonstracji, samouczków i praktycznych filmów wideo. Uwzględniono również wywiady z aktywnymi liderami i praktykami w tej dziedzinie, aby zapewnić wgląd fachowe podejście do nauczania podstaw medycyny.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker