Multiwyszukiwarka 

Spotkanie koordynatorów projektu Polska Platforma Medyczna (PPM) – portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym.

PPM styczen 2020

W związku z podpisaniem dnia 07.01.2020 r. przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, lidera projektu Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym, umowy na jego realizację z Konsorcjum Sages sp. z o.o. i Politechniką Warszawską, w siedzibie Biblioteki Głównej SUM w Katowicach w dniach 14–15.01.2020 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami wykonawcy oraz koordynatorami projektu. Umowa przewiduje wdrożenie opracowanego w Instytucie Informatyki Politechniki Warszawskiej oprogramowania OMEGA-PSIR.

Uwaga! Publikowanie w modelu otwartym (OA) Elsevier

Komunikat ze strony Wirtualnej Biblioteki Nauki:

Uprzejmie informujemy, że w ostatnich dniach pojawił się problem w programie publikowania otwartego Elsevier polegający na tym, że formularz Rights and Access wyświetla opcję publikowania otwartego na koszt autora zamiast w ramach programu A. Czekamy na wyjaśnienie problemu przez Elsevier. Przy pojawieniu się tego problemu, prosimy autorów o wstrzymanie się z finalizacją publikacji artykułów do czasu rozwiązania problemu przez Elsevier. Prosimy zwrócić szczególną uwagę przy wypełnianiu formularza, żeby omyłkowo nie wybrać opcji publikowania na koszt autora. Prawidłowa opcja powinna zawierać informację:

“As a corresponding author affiliated with a Polish institution I have opportunity to publish open access. I do not have to pay an Article Publishing Charge (APC). Upon validation, the agreement between Elsevier and the Polish national consortium will cover the APC according to the rules of the Open Access pilot program in Poland.”

Szkolenia dla naukowców i publikujących

Biblioteka SUM zaprasza do rejestracji na szkolenia z cyklu Naukowiec Doskonały – warsztaty z przepisami dla publikujących i chcących wiedzieć więcej.
Obowiązuje rejestracja (formularze rejestracyjne dostępne poniżej).
Można wziąć udział w dowolnej ilości szkoleń.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker