Dostęp testowy do narzędzia AI – Web of Science Research Assistant

,

Zachęcamy do skorzystania z dostępu testowego do Web of Science Research Assistant, narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, której zadaniem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów naukowców, zapewniając jednocześnie wiarygodność i rzetelność. Uwzględniając ten cel, we współpracy ze społecznością naukową opracowano Web of Science Research Assistant – odpowiedzialne, generatywne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które pomaga szybciej odkrywać nowe, wiarygodne informacje.

WoS Research Assistant:

• operuje na pełnym zakresie historycznych danych WoS Core Collection (ponad 120 lat);
  • daje możliwość wyszukiwania we własnym języku z wykorzystaniem wielojęzycznego narzędzia obsługującego wyszukiwanie w języku naturalnym (ponad 100 języków);
  • udziela kontekstowych podpowiedzi;
  • prezentuje wizualizacje powiązań, np. mapy wpółcytowań dla artykułów.

Aby przejść do Web of Science Research Assistant, należy wejść do Web o Science, a następnie kliknąć w pole “Get started with Research Assistant” znajdujące się poniżej okna wyszukiwania.

W ramach wsparcia dostępu testowego, przedstawiciele producenta zapraszają na webinar poświęcony narzędziu, który odbędzie się 12 września o godzinie 11.00.

Rejestracja na webinar.

Serwis dostępny jest:

Dostęp testowy będzie aktywny do 30 września 2024 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze bibgrom@sum.edu.pl

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.