Nowe tytuły w IBUK-u!
Wrzesień 2024

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

1. Biofizyka. Leszek Kubisz. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2024
  2. Biologiczne podstawy psychologii. James W. Kalat. Wydawnictwo Naukowe PWN, 2023
  3. Czy pacjent ma pH?. Małgorzata Rak. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2024
  4. Metoda case study w pielęgniarstwie. Małgorzata Lesińska-Sawicka. Borgis, 2009
  5. Pediatria. Tom 1-2. Wanda Kawalec, Ryszard Grenda, Marek Kulus. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2024

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu książki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.