Szkolenia biblioteczne

W czasie szkolenia:

• opowiemy o zasadach korzystania z czytelni oraz wypożyczalni,
  • nauczymy korzystać z bibliotecznego katalogu oraz z usługi „zdalnego dostępu do zbiorów”,
  • pokażemy jak korzystać z naszych zbiorów on-line,
  • chętni studenci będą mogli zapisać się do Biblioteki oraz zarezerwować pierwsze książki.

Szkolenia organizowane są przed początkiem roku akademickiego. Odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams.

Na szkolenia obowiązują zapisy (z wyjątkiem szkolenia bibliotecznego dla studentów I roku Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu).

Formularze zapisu dostępne są pod linkami poniżej:

Dla studentów Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach:

Dla studentów filii w Bielsku-Białej:

Dla studentów Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu oraz Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu:

Dla studentów Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu (brak zapisów, link bezpośrednio do spotkania):

Dodatkowo szkolenia dla czytelników odbywają się także w trakcie roku akademickiego. Wystarczy udać się do wybranego Oddziału Biblioteki, gdzie Dyżurujący bibliotekarz przeprowadzi szkolenie.

W sytuacji, gdy kilka osób naraz zamierza odbyć szkolenie, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Polecamy także zapoznać się z zakładką Wypożyczanie.