Publikacje w ewaluacji 2021


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2021 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Webinarium: Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?

włącz .

dugopis kartkaUprzejmie informujemy, że 29.04.2020 r. o godz 15.00 rozpocznie się webinarium prowadzone przez przedstawicielka firmy Elsevier Panią Katarzynę Gaca-Zając pt. "Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?" Szkolenie to jest adresowane do wszystkich, których interesują zawiłości publikowania prac naukowych. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaką rolę odgrywa publikowanie prac naukowych, jak przebiega proces publikacji oraz jak wielkie znaczenie mają rzetelne recenzje naukowe.

Dostęp testowy do bazy CABI Global Health

włącz .

Cabi Global Health

Zapraszamy do testowania bazy CABI Global Health.

Global Health to baza poświęcona zagadnieniom z zakresu medycyny i zdrowia publicznego zawierająca 3,1 miliona rekordów oraz pełne teksty ponad 100.000 artykułów. Publikacje indeksowane w bazie Global Health pochodzą z ponad 7.300 czasopism, a także książek, materiałów konferencyjnych, raportów, patentów i innego typu dokumentów opublikowanych w ponad 100 krajach w 50 różnych językach. Abstrakty dokumentów wydanych w języku innym niż angielski, są tłumaczone na angielski w celu udostępnienia informacji o badaniach dla szerokiej grupy odbiorców. Baza Global Health w 40% zawiera unikatowe materiały niedostępne w innych bazach danych.  Baza jest uaktualniana co tydzień.

Zasoby w licencjach krajowych - zdalny dostęp spoza sieci akademickiej

włącz .

ikona info WBN

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Wirtualnej Biblioteki Nauki dotyczącą kont użytkowników, które pozwalają na dostęp spoza sieci akademickiej do zasobów na serwerach wydawców i nie wymagają mechanizmów typu vpn, proxy, itp.

Dotyczy to serwisów: ScienceDirect i Scopus, SpringerLink, Web of Science, Wiley.

Na stronie zgromadzone są na razie informacje dotyczące licencji krajowych, ale w najbliższych dniach będą tam sukcesywanie dodawane informacje o licencjach konsorcyjnych.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker