Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Medicines Complete - nowy moduł Critical Illness

włącz .

MC Critical Illness

Uprzejmie informujemy, że wydawca bazy Medicines Complete, którą Biblioteka SUM prenumeruje, udostępnił testowo w związku z sytuacją pandemii dodatkowy moduł bazy pod nazwą Critical Illness. Obecnie moduł ten obejmuje 6 monografii leków, których stosowanie może być odmienne w stanach intensywnej opieki. Na początku roku 2021 r. wydawca planuje uruchomienie pełnej wersji.
Zawartość bazy ma ułatwiać pracownikom służby zdrowia podejmowanie decyzji dotyczących leków w sytuacjach wysokiego ryzyka np. na oddziałach intensywnej terapii.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Webinarium: Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?

włącz .

dugopis kartkaUprzejmie informujemy, że 29.04.2020 r. o godz 15.00 rozpocznie się webinarium prowadzone przez przedstawicielka firmy Elsevier Panią Katarzynę Gaca-Zając pt. "Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?" Szkolenie to jest adresowane do wszystkich, których interesują zawiłości publikowania prac naukowych. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaką rolę odgrywa publikowanie prac naukowych, jak przebiega proces publikacji oraz jak wielkie znaczenie mają rzetelne recenzje naukowe.

Zasoby w licencjach krajowych - zdalny dostęp spoza sieci akademickiej

włącz .

ikona info WBN

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Wirtualnej Biblioteki Nauki dotyczącą kont użytkowników, które pozwalają na dostęp spoza sieci akademickiej do zasobów na serwerach wydawców i nie wymagają mechanizmów typu vpn, proxy, itp.

Dotyczy to serwisów: ScienceDirect i Scopus, SpringerLink, Web of Science, Wiley.

Na stronie zgromadzone są na razie informacje dotyczące licencji krajowych, ale w najbliższych dniach będą tam sukcesywanie dodawane informacje o licencjach konsorcyjnych.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker