Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Czytelnia w Zabrzu zamknięta do odwołania

włącz .

warningUprzejmie informujemy, że z powodu prowadzonego w budynku remontu zamknięta zostaje do odwołania Czytelnia w Zabrzu przy pl. Traugutta.

Przepraszamy za utrudnienia.

Nowe tytuły w IBUK-u! Lipiec 2021 r.

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Choroby przyzębia – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia. Renata Górska. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020

  2. Neuronauka poznawcza. Richard Passingham. Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, 2020

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu ksiażki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker