Dostęp testowy do bazy BioCyc Genome Database Collection

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

biocyc

Zapraszamy do testowania bazy BioCyc Genome Database Collection.

Baza opracowana przez SRI International (Stanford Research Institute) jest dostępna na platformie Ovid.
BioCyc to zbiór baz danych zawierających informacje genetyczne, ścieżki metaboliczne oraz inne informacje wraz ze zintegrowanymi narzędziami programowymi, które można wykorzystać do przeglądania danych, wyszukiwania, analizowania i wizualizacji.

Baza może być pomocna w nauczaniu, rozwoju badań (także klinicznych) czy pracach nad nowymi lekami lub produktami żywnościowymi. Zawiera:
Wnioski obliczeniowe, dane z innych baz danych i informacje oparte na literaturze pochodzące z ponad 130 000 publikacji.
Narzędzia programowe do wizualizacji, wyszukiwania, przeglądania i analizowania danych BioCyc i danych dostarczonych przez użytkownika
Ponad 20 000 danych skoncentrowanych na organizmach, obejmujących wszystkie dziedziny życia. Każda baza danych zawiera opatrzony adnotacjami genom organizmu, jego szlaki metaboliczne oraz inne informacje, w tym, dla niektórych, sieci regulacyjne.
Łączy dane encyklopedyczne z narzędziami informatycznymi. Aktualizowana dwa razy w roku.

BioCyc to przydatne narzędzie do wyszukiwania informacji, analizy danych transkryptomicznych i metabolomicznych, badań porównawczych i modelowania ilościowego

Ułatwia włączanie bioinformatyki do programów studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych (np. medycyny). Pozwala dokładnie zbadać genomy i ścieżki genomiczne. Ustalić, jak zmiany w rozwoju komórek wpływają na starzenie się i choroby. Pomaga także zidentyfikować nowe podejścia do zapobiegania chorobom i odkrywania leków

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 23 listopada 2022 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker