Dostęp testowy do baz McGraw-Hill Medical

McGraw Hill Medical Logo RGB

Zapraszamy do testowania baz na platformie McGraw-Hill Medical.

Platforma McGraw-Hill Medical stanowi rodzinę medycznych baz wiedzy i narzędzi zaprojektowanych w celu realizacji kompleksowego procesu nauczania po stronie wykładowców i studentów. Zapewnienia także wsparcie studentom, stażystom, asystentom czy pielęgniarkom w ich codziennych czynnościach klinicznych.
Poszczególne moduły umożliwiają dostęp do e-booków, studiów przypadków z wytycznymi w oparciu o evidence-based medicine (Case Files), filmów instruktażowych w zakresie diagnostyki i procedur medycznych, bazy zdjęć, diagramów, rysunków i animacji, testów i badań diagnostycznych, wytycznych w zakresie badań przesiewowych i medycyny prewencyjnej, międzynarodowych wytycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (Guidelines), zintegrowanej bazy danych leków, a także programów nauczania, obejmujących materiały do nauki i pytania przeglądowe.

W ramach testu dostępne są następujące moduły:

AccessAnesthesiology
AccessCardiology
AccessDermatologyDxRx
AccessEmergency Medicine
AccessHemOnc
AccessNeurology
AccessObGyn
AccessPediatrics
AccessPharmacy
AccessPhysiotherapy
AccessSurgery
Case Files Collection
Clinical Sports Medicine Collection
OMMBID (Online Metabolic and Molecular Bases of Inherited Disease)

Zawartość jest aktualizowana na bieżąco przez redakcyjne komitety naukowe.

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 18 czerwca 2022 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!