Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2021 r.

TydzienBtek2021 2

W dniach 8-15 maja 2021 na terenie kampusu Uczelni w Katowicach-Ligocie pojawią się w różnych miejscach (na drzewach, latarniach, w budynkach...) kolorowe kody QR.

To Oddział Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie zaprasza do wspólnej zabawy w ramach ogólnopolskiego XVIII Tygodnia Bibliotek.
W tym roku bibliotekarze z czytelnikami bawią się pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.
Ligockie bibliotekarki – specjalnie dla swoich czytelników - przygotowały grę terenową, której celem jest odkrycie kodu dającego graczowi możliwość wylosowania małego prezentu. W grze może wziąć udział każdy, pod warunkiem zainstalowania w swoim telefonie aplikacji umożliwiającej skanowanie kodów QR.

Poza grą Oddział będzie także zamieszczał na swoim profilu FB ciekawe filmiki, które opowiedzą (czasem w humorystyczny sposób...), co ciekawego można znaleźć w Bibliotece SUM. W samym Oddziale każdy odwiedzający wypożyczalnię i czytelnię będzie mógł poczęstować się kawą lub herbatą na wynos.

W grze można wziąć udział w dniach 10 – 14.05.2021, w godzinach otwarcia Oddziału.

Zapraszamy!

TydzienBtek2021 1  TydzienBtek2021 1  TydzienBtek2021 1