Dostęp testowy do zasobów na OVID

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Zapraszamy do testowania zasobów na OVID.

Aclands logo

Acland’s Video Atlas of Human Anatomy – Studentom, którzy nie mają dostępu do prosektorium, Acland’s Anatomy zapewnia poznanie prawdziwego ludzkiego ciała i zrozumienie mechaniki ruchu ciała.

hl logo

LWW Health Library – Medical Education - Premium Basic Sciences – jest źródłem sprawdzonych treści z zakresu edukacji medycznej, nauk o zdrowiu i medycyny klinicznej, przeznaczonym dla studentów, wykładowców i klinicystów. Zapewnia interaktywny dostęp online do podstawowych podręczników (min. Moore: Clinically Oriented Anatomy), filmów z procedurami, ilustracji, studiów przypadków i banków quizów specjalnie dostosowanych do poszczególnych specjalności.
LWW Health Library – Clerkship Collection – kolekcja przeznaczona dla studentów ostatnich lat studiów medycznych oraz rezydentów
LWW Health Library – Board Review Series collection – kolekcja podręczników z serii BRS, przygotowujących do egzaminów specjalizacyjnych
LWW Health Library – Premium Pharmacy Collection - kolekcja przeznaczona dla studentów i wykładowców farmacji, oraz medycyny (farmakologia kliniczna)
LWW Health Library – Physiotherapy Collection – kolekcja przeznaczona dla studentów fizjoterapii oraz praktykujących fizjoterapeutów

Gideon full logo

GIDEON – Global Infectious Diseases and Epidemiology Online Network, unikalne źródło poświęcone wykrywaniu, zapobieganiu i edukacji w zakresie chorób zakaźnych, jest idealne dla każdego, kto zajmuje się tą szybko rozwijającą się dziedziną, w tym klinicystów, edukatorów, decydentów, farmaceutów i badaczy. To multimedialne źródło zawiera aktualne informacje i narzędzia wizualne do diagnozowania chorób i śledzenia najnowszych trendów w epidemiologii i leczeniu.

vdxcolor logo

Visual DX- VisualDx® umożliwia szybkie przeszukiwanie ponad 40000 obrazów objawów chorób lub wytycznych dotyczących terapii, postępowania i nie tylko - pomagając użytkownikom w tworzeniu diagnozowania różnicowego w celu rozpoznania jednostki chorobowej. Angażuje studentów, rezydentów i lekarzy za pomocą najlepszego narzędzia do diagnostyki różnicowej w medycynie, aby zwiększyć dokładność diagnostyczną, ułatwić podejmowanie decyzji terapeutycznych i poprawić bezpieczeństwo pacjentów.


Serwisy dostępne są w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 22 czerwca 2021 r. (Visual DX do 23 maja 2021 r. )

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker