Dostęp testowy do zasobów wydawnictwa Sage

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Zapraszamy do testowania zasobów wydawnictwa Sage.

Sage Journals

Kolekcja czasopism: Science, Technology & Medicine (STM)
Zakres tematyczny: inżynieria materiałowa; IT; chemia; polimery; nanotechnologie; biotechnologia; biologia; genetyka; medycyna kliniczna; medycyna ogólna; onkologia; pielęgniarstwo; psychiatria; toksykologia; chirurgia; itd.

  • Dostęp do 470+ czasopism (ok. 595 000 artykułów)
  • Dostep do roczników 1999+
  • 56% w rankingu Journal Citation Reports (Clarivate, 2020)

Sage Video

Nursing video collection
Nowa kolekcja Nursing zawiera treści dostosowane do nauczania tradycyjnych programów pielęgniarskich na poziomie licencjackim i magisterskim. Kolekcja wspiera istotne obszary edukacji pielęgniarskiej w formie szeregu demonstracji, samouczków i praktycznych filmów wideo. Uwzględniono również wywiady z aktywnymi liderami i praktykami w tej dziedzinie, aby zapewnić wgląd fachowe podejście do nauczania podstaw medycyny.

W ramach tej 75-godzinnej kolekcji video SAGE nawiązało współpracę ze znanym producentem filmów z zakresu pielęgniarstwa: Medcom Trainex * w celu wyprodukowania 12 godzin oryginalnych treści, które będą dostępne wyłącznie za pośrednictwem SAGE.

Kolekcja zawiera również 15-częściową serię poświęconą badaniom pielęgniarskim, stworzoną we współpracy z Southern Nursing Research Society.


Serwisy dostępne są w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 30 kwietnia 2021 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker