Dostęp testowy do zasobów wydawnictwa Bentham Science

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

bentham

Zapraszamy do testowania zasobów wydawnictwa Bentham Science. Dostęp testowy obejmuje pełne artykuły z czasopism z lat 2000-2021 oraz fragmenty książek wydawanych przez Bentham Science.
Czasopisma można przeglądać na platformie Eurekaselect oraz Ingenta Connect, natomiast fragmenty książek tylko na platformie Eurekaselect.

Bentham Books to kompleksowy program wydawniczy książek, w ramach którego publikowane są różnorodne podręczniki, monografie i pozycje encyklopedyczne z 20 dziedzin takich jak: nauki ścisłe, technologia, medycyna, biznes i matematyka.
Portfolio czasopism wydawnictwa Bentham Science obejmuje ponad 115 tytułów recenzowanych czasopism z nauk ścisłych, technicznych i medycyny. Czasopisma te są indeksowane w uznanych bazach (np. Medline, Scopus, Embase) oraz cieszą się wysokimi wskaźnikami wpływu np. Impact Factor.

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 12 kwienia 2021 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker