Funkcjonowanie Bibliotek od 10.11.2020

ikona gwiazdka w kkuZgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. […] w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w dniach od 9 do 29 listopada 2020 r., Biblioteki SUM funkcjonować będą wyłącznie zdalnie.
Wypożyczenia książek zostają wstrzymane. Zwrotów można dokonywać wyłącznie poprzez wrzutnie książek. Wypożyczone książki zostały przedłużone do 30 listopada.
Przypominamy również o możliwości całodobowego zdalnego korzystania z wszystkich elektronicznych zasobów: książek, czasopism, baz danych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w godzinach od 7.30 do 15.30: