Komunikat dla Studentów wszystkich Wydziałów, którzy w tym semestrze kończą studia!

Warunkiem rozliczenia z Biblioteką jest zwrócenie wypożyczonych książek oraz uregulowanie zaległości finansowych.
Wypożyczenia oraz zaległości widoczne są w katalogu bibliotecznym, po zalogowaniu na swoje konto.

Jak zwrócić książki?
Z powodu zamknięcia Bibliotek prosimy o oddawanie książek do trezora, znajdującego się przy Oddziale Biblioteki w Katowicach-Ligocie. Do wrzutni można oddawać wszystkie książki, niezależnie od tego, w której bibliotece zostały wypożyczone.

Jak opłacić zaległości finansowe?
Zaległości finansowe należy uregulować przez płatności internetowe po zalogowaniu się na swoje konto w systemie bibliotecznym i przejściu do zakładki Kary i opłaty.

UWAGA! Studenci, którzy zapisali się do bibliotek innych publicznych uczelni aglomeracji śląskiej, zobowiązani są do uregulowania zobowiązań wobec tych bibliotek.