Webinarium: Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

dugopis kartkaUprzejmie informujemy, że 29.04.2020 r. o godz 15.00 rozpocznie się webinarium prowadzone przez przedstawicielka firmy Elsevier Panią Katarzynę Gaca-Zając pt. "Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?" Szkolenie to jest adresowane do wszystkich, których interesują zawiłości publikowania prac naukowych. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaką rolę odgrywa publikowanie prac naukowych, jak przebiega proces publikacji oraz jak wielkie znaczenie mają rzetelne recenzje naukowe.

Ponadto, przekazane zostaną informacje o tym jak rozpoznać dobre czasopismo naukowe oraz czym kierować się wybierając czasopismo do opublikowania swojej pracy. Szkolenie jest adresowane głównie do młodych naukowców, chociaż mile są widziani również bardziej doświadczeni przedstawiciele środowiska akademickiego.

Link do rejestracji: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/401713Czas trwania szkolenia zaplanowano na 75 minut, a 15 minut przeznaczono na pytania uczestników.


Dział Bibliografii i Dokumentacji
tel. 32 208 35 66, 32 208 36 17
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker