Komunikat Prorektora ds. Nauki z dnia 22.11.2019 r.

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Szanowni Państwo,

     w związku z koniecznością przetwarzania numerów ORCID w systemach centralnych POL-on i PBN (przygotowywanych do procesu parametryzacji), wymagane jest połączenie konta osobistego PBN z kontem w Zintegrowanym Systemie Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce POL-on oraz indywidualnym identyfikatorem ORCID (Open Researcher and Contributor ID). Wszystkich autorów publikacji naukowych, którzy jeszcze nie dokonali połączenia prosimy o wykonanie obowiązku najpóźniej do 15.12.2019 r.


Przystępna instrukcja, jak wykonać proces połączenia znajduje się na stronie Biblioteki SUM https://biblioteka.sum.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=664&Itemid=871&lang=pl

     Przypominamy także o konieczności uzupełnienia konta ORCID opisami bibliograficznymi publikacji. Należy zwrócić także uwagę, aby określając stopień dostępności profilu ORCID wybrać opcję “everyone”, która pozwala na uwidocznienie zawartości wszystkim użytkownikom internetu. Instrukcje, jak uzupełnić zawartość profilu znajdują się na stronie https://biblioteka.sum.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=576&Itemid=870&lang=pl

     Mając na uwadze konieczność właściwego przygotowania bazy Bibliografia Publikacji Pracowników SUM do najbliższego procesu parametryzacji i kategoryzacji dyscyplin naukowych, zwracamy się z prośbą o sprawdzenie kompletności publikacji naukowych wydanych od 2017 r. W tym celu prosimy o przejrzenie publikacji w bazie Bibliografia Publikacji Pracowników SUM https://publikacje.sum.edu.pl/expertus/bib/  (dostęp ze strony internetowej Biblioteki: http://biblioteka.sum.edu.pl). Kopie publikacji, których opisów brakuje w bazie należy przesyłać do Działu Bibliografii i Dokumentacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ul. Warszawska 14, 40-006 Katowice.

     Wszelkie pytania prosimy kierować do Działu Bibliografii i Dokumentacji BG SUM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel. 32 208 3566.

Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański
Prorektor ds. Nauki
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker