Dostęp testowy do Anatomedia

Zmiana rozmiaru tekstu:

anatomomedia

Zapraszamy do testowania serwisu Anatomedia.

 

An@tomedia to wyjątkowy sposób na poznanie anatomii ludzkiego ciała.
An@tomedia online to wszechstronny, interaktywny program do nauki, który bada anatomię z czterech różnych perspektyw.
Perspektywy te uczą budowy ciała (z regionów i układów) oraz tego, jak możesz je zdekonstruować (za pomocą technik rozbioru i obrazowania).
An@tomedia zawiera ponad 5000 zdjęć, 70 filmów i 2000 slajdów, które obejmują pełne szczegółowe seryjne sekcje prawdziwych ludzkich ciał i procedur klinicznych we wszystkich obszarach. Jest również dostosowana do najnowszych badań i rozwoju anatomicznego.
An@tomedia zawiera ponad 3000 pytań na temat anatomii, aby poprawić wiedzę, pewność siebie i kompetencje kliniczne studenta.
Interaktywna i elastyczna platforma - interaktywny tekst, nakładki graficzne, etykiety i pytania kliniczne zwiększają zdolność studentów do odkrywania anatomii na dowolnym poziomie trudności.

Proponujemy przejrzeć wideo przed rozpoczęciem korzystania z zasobu: https://anatomedia.com/demo-videos 

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 8 grudnia 2019 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker