Dostęp testowy do baz Ebsco

Zmiana rozmiaru tekstu:

ebscohost logo

Zapraszamy do testowania baz Ebsco: Academic Research Source eBooks oraz Academic Research Source eJournals.

Baza Academic Research Source eBooks zawiera ponad 180 000 książek elektronicznych a Academic Research Source eJournals ponad 5 000 czasopism o zasięgu międzynarodowym, niedostępnych w innej bazie EBSCO, w tym około 570 polskich czasopism naukowych.

Tematyka baz obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.

Baza zawiera 570 pełnotekstowych czasopism wydawanych w Polsce z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych.

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 15 października 2019 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker