Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Łączenie z PBN i POL-on

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

W związku z ogłoszonym na stronie „Polskiej Bibliografii Naukowej” komunikatem dotyczącym gromadzenia numerów ORCID pracowników poprzez zautoryzowane konta w systemie PBN, poniżej podajemy linki do dwóch samouczków:

1. Rejestracja w „Polskiej Bibliografii Naukowej” [samouczek].
Film prezentuje proces rejestracji w "Polskiej Bibliografii Naukowej".
Data utworzenia filmu: 21.11.2019. Data aktualizacji filmu: 09.10.2020.

2. Łączenie numeru ORCID z kontem w PBN. Łączenie konta w PBN z identyfikatorem POL-on [samouczek]
Film w swojej pierwszej części prezentuje proces łączenie konta na stronie orcid.org z kontem w "Polskiej Bibliografii Naukowej"; druga część dotyczy łączenia konta w PBN z identyfikatorem POL-on.
Data utworzenia filmu: 21.11.2019

UWAGA! Osoby, które jeszcze nie założyły swojego profilu na stronie orcid.org, proszone są o uprzednie zapoznanie się z podanymi filmami instruktażowymi i wygenerowanie swojego numeru ORCID.

Materiały są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-ND 4.0)

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker