Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Mendeley

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Program Mendeley firmy Elsevier to darmowy menedżer bibliografii i cytowań, który umożliwia aktywną pracę na plikach PDF. Mendeley pozwala na dzielenie się zgromadzonymi zasobami z innymi naukowcami w sieci oraz na pracę w grupach.

Główne cechy programu to:

• współpraca z edytorami tekstów w celu błyskawicznego tworzenia bibliografii załącznikowej,
• łatwe i szybkie importowanie oraz porządkowanie artykułów naukowych z medycznych baz danych (PubMed, Science Direct itp.) za pomocą specjalnej zakładki,
• praca nad materiałami w formacie PDF z możliwością dodawania notatek oraz zakreśleń,
• praca w sieci w ramach grup tematycznych.

Pobierz poradnik pdf

Samouczek jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie działania programu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Marek Halkiewicz, tel.: 32 208-36-22; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Gościniak, tel.: 32 370-52-59; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sandra Adamczyk, tel.: 32 208-84-89 lub 32 25 23 817; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.mendeley.com/
https://www.mendeley.com/features/

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker