Podpisywanie kart obiegowych

obiegwkaPrzypominamy o zasadach dotyczących podpisywania kart obiegowych:

• Gdzie można podpisać kartę obiegową?
    Kartę obiegową można podpisać w którejkolwiek z Bibliotek SUM. Należy przyjść do biblioteki osobiście.
  • Jakie warunki są niezbędne do podpisania obiegówki?
    Należy przyjść z kartą obiegową i legitymacją studencką (oraz papierowym indeksem, jeżeli został wydany). Pieczątkę na karcie można uzyskać dopiero po zwróceniu książek i uregulowaniu ewentualnych zaległości finansowych.
    Jeżeli student SUM zapisany jest do biblioteki innej uczelni publicznej, konieczne jest dostarczenie do Biblioteki Głównej “potwierdzenia uregulowania zobowiązań wobec biblioteki”. Potwierdzenie student uzyskuje w uczelni, do której się zapisał dodatkowo.
  • Czym skutkuje podpisanie karty obiegowej?
    Zamknięciem i usunięciem konta bibliotecznego. Od tego momentu można korzystać ze zbiorów tylko na miejscu w czytelniach lub zapisać się do Biblioteki jako czytelnik innej niż Student kategorii.