Dotęp testowy do baz: Academic Search Ultimate i Business Source Ultimate

Zmiana rozmiaru tekstu:

Academic Search UltimateBusiness Source UltimateZachęcamy do skorzystania z baz Ebsco: Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate.

Bazy zapewniają dostęp do pełnego tekstu kilkunastu tysięcy czasopism naukowych o zasięgu międzynarodowym.
Bazy zostały udostępnione na platformie EBSCOhost.

Tematyka bazy Academic Search Ultimate obejmuje: antropologię, astronomię, biologię, chemię, fizykę, geografię, geologię, inżynierię, matematykę, muzykę, nauki farmaceutyczne, nauki kobiece, nauki przyrodnicze, nauki ścisłe, nauki techniczne, nauki weterynaryjne, prawo, psychologię, religię i filozofię, studia etniczne i wielokulturowe, zoologię.

Business Source Ultimate to baza pełnotekstowa z zakresu nauk ekonomicznych i biznesu. Baza umożliwia śledzenie światowych trendów i aktualnie podejmowanych tematów biznesowych. Business Source Ultimate zawiera również studia przypadków, raporty ekonomiczne, raporty na temat krajów, analizy SWOT, profile przedsiębiorstw, wywiady z doświadczonymi przedsiębiorcami i analitykami przybliżające studentom zadania, z którymi zmierzą się w przyszłości. Tematyka bazy obejmuje: księgowość, administrację, bankowość, ekonomię, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie, marketing i sprzedaż.


Zachęcamy do udziału w szkoleniach:

Academic Search Ultimate

6.03 (wtorek) o godz. 10.00  - link do sesji

7.03 (środa) o godz. 11.00  - link do sesji

Business Source Ultimate

6.03 (wtorek) o godz. 11.00 – link do sesji

7.03 (środa) o godz. 10.00 – link do sesji


Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do końca maja 2018 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker