Multiwyszukiwarka

Szkolenie z wyszukiwania w bazie DynaMed Plus oraz na platformie EBSCOhost

dynamed ebscohostW imieniu biblioteki oraz firmy EBSCO przeprowadzającej szkolenie, zapraszamy studentów oraz pracowników naukowych na bezpłatne szkolenie: Jak efektywnie wyszukiwać na platformie EBSCOhost oraz w bazie DynaMed Plus.
Na szkoleniu zostanie zaprezentowana baza DynaMed Plus*, z zakresu medycyny opartej na dowodach, oraz bazy EBSCO dostępne na platformie EBSCOhost.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo między innymi:
Jak wyszukiwać artykuły za pomocą ekranu do wyszukiwania podstawowego i zaawansowanego na EBSCOhost,
Jak pobierać i drukować artykuły,
Jak wyszukiwać w bazie DynaMed Plus.

*DynaMed Plus to baza przeznaczona dla uczelni medycznych, specjalistycznych bibliotek medycznych, szpitali, lekarzy i specjalistów pracujących w służbie zdrowia. Jest pomocą przy podejmowaniu decyzji klinicznych. Baza zawiera obiektywne analizy sporządzane przez światowej klasy specjalistów i ekspertów, którzy dokonują systematycznych przeglądów wszystkich nowo opublikowanych artykułów i badań naukowych w celu zweryfikowania ich jakości, aby zapewnić dostęp do najbardziej aktualnych i wiarygodnych dowodów klinicznych. Zawartość bazy jest uaktualniana kilka razy dziennie. Jest dostępna na urządzeniach mobilnych.

dyplom Po szkoleniu mogą Państwu uzyskać zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo!

Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy (do piątku 2 marca):
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl (imię i nazwisko + rola: pracownik/student)

Termin szkolenia:
5 marca 2018 r. (poniedziałek), godz. 12.00 (przewidywany czas trwania: 60 minut)

Miejsce szkolenia:
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
ul. Medyków 8b
sala 108 (Czytelnia Multimedialna)

• IMG 0419
    Biblioteka Główna SUM