Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Dokumenty ODO

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Dokumentacja SUM związana z bezpieczeństwem informacji,w tym z ochroną danych osobowych dostępna jest na stronie Dział u ds. Bezpieczeństwa Informacji. Na stronie dostąpne są: 

  • Instrukcja Bezpieczeństwa dla Użytkownika Systemów Informatycznych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach,
  • Instrukcja Bezpieczeństwa w Zakresie Zarządzania Systemami Informatycznymi w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach,

---------------------------

Procedura nadawania / zmiany / wycofania uprawnień w systemie Aleph

Instrukcja użytkownika systemu informatycznego Aleph

--------------------------

Szkolenia online dla bibliotekarzy w zakresie korzystania z GUI systemu Aleph.
Szkolenia dostępne na platformie elearningowej Uczelni. Uwaga! Wymagane jest utworzenie konta użytkownika., Po zalogowaniu należy wybrać kursy Centrum Informatyki i Informatyzacji SUM i wśród nich odszukać Aleph. Skorzystanie z kursu możliwe jest po wpisaniu hasła jednorazowego do kursu w pole Klucz grupy. Szkolenie prezentowane jest w postaci filmu online.

--------------------------

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG)

--------------------------

Wszelkie pytania proszę kierować do: Justyna Seiffert, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 322083563

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker