Leczenie i diagnoza serca w 3D

taurus logo

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w Bibliotece SUM materiałami w postaci cyklu opisującego nowoczesne techniki diagnozowania i leczenia chorób serca.

Materiały mają postać trójwymiarowych (3D) fimów zapisanych na płytach BluRay i można je wypożyczyć z Biblioteki SUM na okres miesiąca lub dwóch tygodni.

Nagrania zawierają  treści wykładowe oraz kompletne zabiegi i przeznaczone są dla studentów, stażystów, rezydentów, pielęgniarek operacyjnych i innych lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie medycyny, oraz dla wykładowców akademickich jako nowoczesna pomoc naukowa, niezbędna również dla samokształcenia zwłaszcza na 6 roku studiów, ale również jako materiał poglądowy do wykorzystania na kursach podyplomowych, konferencjach naukowych itp.

Na stronie wydawcy dostępne są fragmenty wybranych filmów.