Baza - MedicinesComplete

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Medicines Complete to kolekcja publikacji elektronicznych z farmacji i farmakologii.
Kolekcja przedstawia wszystkie zasoby na jednej wspólnej platformie jako zintegrowaną całość, jednocześnie pozwalając użytkownikom na dowolny wybór źródeł zgodnie z preferencjami. Narzędzie wyszukiwawcze dostępne na platformie pozwala na przeszukiwanie wiele tysięcy monografii farmakologicznych, umożliwiając dostęp do obiektywnej, potwierdzonej w badaniach klinicznych informacji.

Medicines Complete User Guide pdf

W ramach MedicinesComplete można korzystać z następujących baz:


MCbnf activeBritish National Formulary
Przygotowywana na podstawie badań klinicznych cykliczna publikacja British National Formulary (BNF) zawiera aktualne informacje na temat sposobów przepisywania, stosowania, przeciwwskazań oraz efektów ubocznych leków stosowanych w Wielkiej Brytanii. Publikacja jest aktualizowana co 6 miesięcy. Została opracowana we współpracy z British Medical Journal.


MCmartindale activeMartindale: The complete drug reference
Publikacja autorstwa Royal Pharmaceutical Society, stanowiąca renomowane źródło informacji farmaceutycznej od ponad 120 lat.
Baza zawiera ponad 6,000 monografii leków (w tym ponad 200 leków pochodzenia zielarskiego), blisko 125,000 składów leków i 12,000 producentów.
Opisuje sposoby leczenia ponad 600 chorób.
Publikacja zawiera również informacje na temat leków weterynaryjnych, środków diagnostycznych, radiofarmaceutyków, trucizn, esencji olejowych, itd.
Autorzy szczególną staranność przykładają do zamieszczenia systematycznych przeglądów badań, meta-analizy oraz wytycznych potwierdzonych klinicznie (evidence-based guidelines.

Martindale Worksheet pdf


MCstockley activeStockley's Drug Interactions
zawiera profesjonalne informacje kliniczne z zakresu interakcji między lekami terapeutycznymi a lekami pochodzenia roślinnego, lekami a żywnością, pestycydami, narkotykami itd.
Publikacja jest przygotowana w oparciu o tysiące artykułów i raportów z badań klinicznych i zawiera serie zwartych i szczegółowych monografii, umożliwiając szybkie i wygodne odnajdywanie potrzebnych informacji. Każda z monografii zawiera badania kliniczne, opis działania, istotę działania, sposoby dawkowania oraz podsumowanie. Właściwości bazy: ponad 14,000 interakcji i 2,800 monografii, 17,600 odnośników.


MCmonitoring activeDrug Monitoring Checker
Zapewnia lekarzom pracującym w podstawowej i specjalistycznej opiece zdrowotnej informacje o lekach, które pomagają w podejmowaniu decyzji podczas monitorowania pacjentów. To narzędzie do monitorowania leków z możliwością wyszukiwania, które zapewnia kompleksowe informacje na temat ponad 150 leków powszechnie stosowanych w podstawowej i specjalistycznej opiece zdrowotnej. Zawiera zalecenia oparte na dowodach naukowych, które pomagają w podejmowaniu decyzji oraz porady dotyczące nieprawidłowych wyników.


Źródło: http://www.abe.pl/pl/resources/databases/MedicinesComplete

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker