Multiwyszukiwarka

Baza - DynaMed Plus

Baza DynaMed Plus jest narzędziem zawierającym informacje kliniczne, stworzonym przez lekarzy dla lekarzy i innych specjalistów służby zdrowia, przeznaczonym głównie do użytku przy łóżku pacjenta (point-of-care). Baza stanowi również doskonałe narzędzie dla studentów medycyny i lekarzy stażystów.
DynaMed Plus to oparte na dowodach źródło informacji klinicznych nowej generacji, przeznaczone do optymalizacji czasu potrzebnego do uzyskania odpowiedzi na zagadnienie kliniczne.
Treści dostępne w DynaMed Plus są tworzone przez zespół światowej klasy lekarzy, którzy są uważani za ekspertów w swoich dziedzinach. Wnoszą oni swoje doświadczenie wybierając najlepsze dowody i przestrzegając ścisłej metodologii opartej na faktach, która zapewnia, że treści stanowią najdokładniejszy przegląd dowodów z najmniejszym prawdopodobieństwem konfliktu interesów, osobistych uprzedzeń lub bezkrytycznej akceptacji opublikowanych raportów.
Zalecenia są zawsze oparte na dowodach, a nie na doświadczeniu lub poglądach autora. Zawartość DynaMed Plus zawiera tysiące tematów obejmujących medycynę ratunkową, kardiologię, onkologię, choroby zakaźne, pediatrię, położnictwo i ginekologię oraz wiele innych.

Zobacz przewodnik w języku angielskim.

Zobacz film w języku polskim.

WEJCIE DO BAZY

Źródło: https://www.ebsco.com/e/pl-pl/produkty-i-usugi/dynamed-plus