Dostęp testowy do bazy BMJ Best Practice listopad 2023

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

BMJ Best Practice

Zachęcamy do skorzystania z dostępu testowego do bazy BMJ Best Practice.

BMJ Best Practice jest to narzędzie służące podejmowaniu decyzji, łączące najnowsze wyniki badań z wytycznymi i opiniami ekspertów. Skonstruowane w postaci prostych, ale wyczerpujących algorytmów umożliwia dostęp do najnowszych informacji dotyczących diagnostyki, prognozy, leczenia i prewencji.

Szkoły medyczne i szpitale kliniczne na całym świecie polegają na BMJ Best Practice wspierając zintegrowane nauczanie poprzez:

  • Wyposażenie nauczycieli medycyny w najnowsze, wiarygodne informacje na temat najczęściej występujących schorzeń, poparte dowodami i linkami do wytycznych, aby lepiej przygotować studentów do praktyki klinicznej,
  • Zapewnianie studentom pewności podczas staży klinicznych — dostęp zdalny, mobilny i offline sprawia, że zawsze mają potrzebne informacje w zasięgu ręki,
  • Wspieranie uczenia się opartego na konkretnych przypadkach za pomocą wysoce ustrukturyzowanej treści, przykładów z życia codziennego i przyjaznej dla użytkownika nawigacji.

Możliwe jest skorzystanie z wersji mobilnej bazy poprzez aplikację w smartfonie po uprzednim zarejestrowaniu indywidualnego konta z komputera podłączonego do sieci komputerowej SUM. Tylko ten sposób umożliwia właściwe powiazanie konta indywidulanego z instytucją mającą dostęp do bazy.

Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 31 grudnia 2023 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker