Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2023

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

zdjcie w tle

Zapraszamy do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek „Moja Twoja Nasza Biblioteka!”, organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 2004 roku.

Biblioteka SUM od 8 do 15 maja oferuje wiele interesujących wydarzeń:

  • Na naszej wystawie "Moja Twoja Nasza ulubiona okładka" prezentujemy książki, których okładki wzbudziły najwięcej emocji (Katowice, ul. Warszawska 14). Na drugiej wystawie "Moje Twoje Nasze znaleziska" prezentujemy rzeczy odnalezione w książkach lub pozostawione w bibliotece przez czytelników (Katowice, ul. Warszawska 14).
  • W Oddziale Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie zorganizowaliśmy Biblioteczny Escape Room "Tajemnica śmierci profesora" - zachęcamy do rozwiązania zagadki śmierci medyka, który zmarł w tajemniczych okolicznościach. Czeka tajemnicze pomieszczenie, ukryte klucze i wiele innych niespodzianek. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 32 208 84 89 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ponadto, proponujemy projekcje reportaży, filmów i wywiadów z portalu NINATEKA  (Dział Informacji Naukowej i Udostępniania Zbiorów, Katowice, ul. Warszawska 14).

Więcej informacji:

Profil FB Biblioteki SUM w Katowicach

Profil FB Oddziału Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker