Dostęp testowy do zasobów wydawnictwa Oxford University Press

włącz .

Zmiana rozmiaru tekstu:

Oxford Academic Logo

Zapraszamy do testowania zasobów wydawnictwa Oxford University Press.

  • Oxford Medicine Online,
  • Oxford Clinical Psychology,
  • Very Short Introductions - Medicine & Health Module,
  • Oxford Scholarship Online - Clinical Medicine and Allied Health Module,
  • AMA Manual of Style

Oxford Medicine Online to kolekcja książek medycznych wydawnictwa Oxford University Press, w tym uznanych tytułów obejmujących różnorodne dziedziny specjalistyczne. Spis książek z linkami.

Oxford Clinical Psychology zapewnia dostęp do ponad 400 tytułów obejmujących szeroki zakres specjalistycznych obszarów - zaburzeń i sposobów leczenia. Zbiór zawiera wysokiej jakości informacje dotyczące badań i praktyki autorstwa światowej klasy autorów i redaktorów. Ta obszerna kolekcja zawiera szereg profesjonalnych i naukowych badań i prac referencyjnych, a także The Collected Works of D. W. Winnicott oraz serię Treatments That Work. Spis książek z linkami.

Very Short Introductions - Medicine & Health Module - oferuje zwięzłe i oryginalne wprowadzenie do szerokiego zakresu tematów. Autorzy opracowań są ekspertami w swoich dziedzinach, dzięki czemu łączą fakty, analizy, świeże spojrzenie oraz entuzjazm, aby często trudne tematy były czytelne i rozwijały podstawową wiedzę czytelnika. Spis książek z linkami.

Oxford Scholarship Online - Clinical Medicine and Allied Health Module - zapewnia dostęp do obszernej biblioteki uznanych monografii i innych książek naukowych z kolekcji Oxford University Press. Spis książek z linkami.

AMA Manual of Style to nowe, 11 wydanie zawiera niezbędne informacje do tworzenia dobrze zorganizowanych i przejrzystych tekstów medycznych i naukowych przeznaczonych do publikacji. Podręcznik został całkowicie zmieniony, z aktualizacjami cytatów i odniesień w publikacjach naukowych dla nowych źródeł, takich jak:

  • rejestry badań (trial registries)
  • repozytoria danych
  • preprinty
  • media społecznościowe

W nowym wydaniu AMA Manual of Style dodano wytyczne dotyczące publicznego dostępu, otwartego dostępu, opłat za publikację artykułów, czasopism hybrydowych i tzw. mega czasopism (mega open access journals) oraz praw autorskich i licencji. Dodatkowo rozszerzono sekcje dotyczące statystyki, projektowania badań i wizualizacji danych.


Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 14 czerwca 2023 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker