Multiwyszukiwarka 

Turniej ,,Bazuj" na Ebsco

włącz .

bazuj na ebsco

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka SUM uplasowała się w pierwszej dziesiątce wygranych turnieju ,,Bazuj" na Ebsco. 

Gratulujemy wszystkim naszym Czytelnikom, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego rezultatu!

Nowe tytuły w IBUK-u! Grudzień 2022

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Dermatologia i choroby przenoszone drogą płciową. Roman J. Nowicki, Sławomir Majewski. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2019.

  2. Żywienie w chorobach serca. Michał Czapla, Piotr Jankowski. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2022.

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu książki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

6. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE, 3-5.12.2022 r.

włącz .

SFN cover photo FB 00

Zapraszamy do uczestnictwa w 6. Śląskim Festiwalu Nauki, który odbywał się będzie od 3 do 5 grudnia 2022 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

Biblioteka SUM jak co roku weźmie udział w tym wydarzeniu popularyzującym naukę. Nasze aktywności na 6. ŚFN to:

  1. Stanowisko pokazowe: Anatomia bez tajemnic (Strefa - Medycyna i Zdrowie). Sandra Adamczyk z zespołem Oddziału Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie oraz Biblioteki Głównej SUM, pracownicy Zakładu Anatomii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach oraz studenci ze Studenckiego Koła Anatomicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach,  
  2. Stanowisko pokazowe: Początki druku - spotkanie z grą planszową Gutenberg (Strefa - Nauki humanistyczno-społeczne). Ewa Nowak z Biblioteki Głównej SUM i Maciej Miga ze Stowarzyszenia "Trzy Plansze" - Pokaz 87
  3. Wykład: Od mordu katyńskiego do pacyfikacji w kopalni „Wujek” - losy i wkład w naukę nestorów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Strefa - Medycyna i Zdrowie). Paweł Bojko, Biblioteka Główna.

Zapraszamy!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker