Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Webinarium: Plan Zarządzania Danymi w konkursach NCN

włącz .

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium nt. Planów Zarządzania Danymi w konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki, które odbędzie się w dniu 2 czerwca 2020 r., w godzinach 9.30-14.00. Szkolenie poprowadzą pracownicy Centrum Kompetencji Otwartej Nauki Biblioteki Politechniki Gdańskiej.
Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. W dniu szkolenia należy skorzystać z poniższego linku oraz hasła:
https://webinarium.webinar.pg.edu.pl/__2300__szkolenie_z_planu_zarz_dzania_danymi?
hasło: SARU3MWF

Plan szkolenia:

9:30 Część I. Dr Anna Wałek/Robert Szczodruch: Otwarte Dane Badawcze i zarządzanie nimi, czyli geneza powstania projektu MOST DANYCH.

Komunikat dla Studentów wszystkich Wydziałów, którzy w tym semestrze kończą studia!

włącz .

Warunkiem rozliczenia z Biblioteką jest zwrócenie wypożyczonych książek oraz uregulowanie zaległości finansowych.
Wypożyczenia oraz zaległości widoczne są w katalogu bibliotecznym, po zalogowaniu na swoje konto.

Jak zwrócić książki?
Z powodu zamknięcia Bibliotek prosimy o oddawanie książek do trezora, znajdującego się przy Oddziale Biblioteki w Katowicach-Ligocie. Do wrzutni można oddawać wszystkie książki, niezależnie od tego, w której bibliotece zostały wypożyczone.

Jak opłacić zaległości finansowe?
Zaległości finansowe należy uregulować przez płatności internetowe po zalogowaniu się na swoje konto w systemie bibliotecznym i przejściu do zakładki Kary i opłaty.

UWAGA! Studenci, którzy zapisali się do bibliotek innych publicznych uczelni aglomeracji śląskiej, zobowiązani są do uregulowania zobowiązań wobec tych bibliotek.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker