Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Konferencja bibliotek medycznych 17th EAHIL Conference

włącz .

W dniach 16-18.11.2020 odbyło się w Polsce ważne dla środowiska bibliotekarzy medycznych wydarzenie - 17th EAHIL Conference.

EAHIL (European Association for Health Information and Libraries) organizuje konferencje w cyklu dwuletnim w różnych europejskich ośrodkach związanych z informacją medyczną. Tegoroczna konferencja została zorganizowana po raz pierwszy w całości online przez Centrum Informacyjno-Biblioteczne UMED w Łodzi.

Bibliotekarze SUM mieli przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu w różnych funkcjach. Mgr Justyna Seiffert została zaproszona do udziału w International Programme Committee, który przygotowywał konferencję w zakresie spraw merytorycznych. Mgr Marzena Malajka oraz mgr Marek Halkiewicz przygotowali na konferencję wystąpienie w postaci plakatu  (Poster Session), dotyczącego pracy z narzędziami bibliometrycznymi. Zgodę na udział w konferencji w charakterze słuchacza uzyskała mgr Monika Pająk.

Publikowanie otwarte w czasopismach hybrydowych wydawnictwa Lippincott Williams and Wilkins

włącz .

Funkcjonowanie Bibliotek od 10.11.2020

włącz .

ikona gwiazdka w kkuZgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. […] w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w dniach od 9 do 29 listopada 2020 r., Biblioteki SUM funkcjonować będą wyłącznie zdalnie.
Wypożyczenia książek zostają wstrzymane. Zwrotów można dokonywać wyłącznie poprzez wrzutnie książek. Wypożyczone książki zostały przedłużone do 30 listopada.
Przypominamy również o możliwości całodobowego zdalnego korzystania z wszystkich elektronicznych zasobów: książek, czasopism, baz danych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w godzinach od 7.30 do 15.30:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 208 35 62.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker