Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Zasoby w licencjach krajowych - zdalny dostęp spoza sieci akademickiej

włącz .

ikona info WBN

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Wirtualnej Biblioteki Nauki dotyczącą kont użytkowników, które pozwalają na dostęp spoza sieci akademickiej do zasobów na serwerach wydawców i nie wymagają mechanizmów typu vpn, proxy, itp.

Dotyczy to serwisów: ScienceDirect i Scopus, SpringerLink, Web of Science, Wiley.

Na stronie zgromadzone są na razie informacje dotyczące licencji krajowych, ale w najbliższych dniach będą tam sukcesywanie dodawane informacje o licencjach konsorcyjnych.

Nowość! Baza UpToDate

włącz .

Staying UpToDate icon

Zapraszamy do zapoznania sie z nową bazą w zasobach Biblioteki SUM, serwisem UpToDate. Jest to pełnotekstowa baza przygotowywana przez grupę ponad 4,000 lekarzy z całego świata. Zawiera pełne monografie stanów chorobowych wraz ze sposobami leczenia. Wszystkie informacje spełniają kryteria „Evidence Based” opracowane przez grupę Cochrane. Baza jest aktualizowana w cyklu kwartalnym.

Nowe tytuły w IBUK-u! Kwiecień 2020 r.

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Interpretacja EKG. Kurs podstawowy. Zeszyt ćwiczeń. Red. Kurpesa, Małgorzata; Szafran, Bartosz. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020.
  2. Dermatologia w praktyce. Część 2. Red. Czarnecka-Operacz, Magdalena. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2019.

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu ksiażki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker