Multiwyszukiwarka 

Nowe tytuły w IBUK-u! Marzec 2023

włącz .

libra ibuk pl logo biel

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Antybiotyki w dobie narastającej lekooporności. Zdzisław Markiewicz, Magdalena Popowska, Dorota Korsak, Krzysztof Sieradzki. Wydawnictwo Naukowe PWN, 2021.
  2. Choroby przyzębia – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia. Renata Górska. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020.
  3. Edukacja przedporodowa. Grażyna Iwanowicz-Palus, Agnieszka Bień. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020.
  4. Kompleksowa rehabilitacja pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Dariusz Białoszewski, Krzysztof Klukowski, Iwona Sarzyńska-Długosz, Jan Szczegielniak. PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2022.
  5. Zarys anatomii człowieka. Małgorzata Bujnowska. Centrum Rozwoju Edukacji EDICON sp. z o.o., 2016.

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu książki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Polskie napisy w JoVE

włącz .

JOVE LogoFiles 06

Odkryj serię JoVE Core: Biology oraz JoVE Core: Molecular Biology z polskimi napisami.

Jak włączyć napisy.

JoVE Core: Biology ożywia biologię dzięki ponad 300 zwięzłym i łatwym do zrozumienia animowanym lekcjom wideo, które wyjaśniają kluczowe pojęcia w biologii, z dodatkiem ponad 150 filmów z naukowcami w akcji, które pokazują rzeczywiste eksperymenty badawcze przeprowadzane w dzisiejszych laboratoriach.

Seria obejmuje takie tematy, jak Procesy Komórkowe, Genetyka, Biologia Człowieka, Ekologia i Ewolucja.

JoVE Core: Molecular Biology przedstawia procesy molekularne komórki poprzez jasne i zwięzłe animowane lekcje wideo. Ponadto, w filmach pokazujących naukowców w akcji, zastosowanie tych koncepcji jest zademonstrowane poprzez rzeczywiste eksperymenty w nowoczesnych laboratoriach.

Seria obejmuje takie tematy, jak DNA, Komórki, Funkcje Białek, Ekspresja genu i Mejoza.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker