Nowości w PPM

Multiwyszukiwarka 

Program partnerski z wydawnictwem MDPI

włącz .

mdpi logo

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu programu partnerskiego pomiędzy SUM i wydawnictwem MDPI. 

Program umożliwia autorom afiliującym do SUM uzyskanie rabatu na opłatę za publikację (APC - article processing charges) w czasopismach i książkach wydawnictwa MDPI.
Istotne jest posługiwanie się w kontaktach z wydawnictwem służbowym adresem email w domenie @sum.edu.pl. Umożliwi to poprawną identyfikację autora i naliczenie rabatu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydawnictwa.

Więcej programów otwartego publikowania dla SUM.

Wystawa pt. ''Schronienie'' uczestników Be Together w Bibliotece SUM w Katowicach

włącz .

Zapraszamy na wystawę do Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Warszawska 14 pt. ,,Schronienie’’, przygotowaną przez grupę uczestników projektu Be Together z Wrocławia i Wałbrzycha.
Be Together to twórczy projekt integracyjny, którego celem jest świadome otwieranie się na drugiego człowieka oraz wspólne działania artystyczne.

"Ludzie tworzący Be Together to zbiór nie z tej ziemi. Każdy przychodzi tu z innego powodu: jedni chcą się rozwijać artystycznie, inni przełamywać bariery, jeszcze inni poznawać nowych ludzi. Jedni są pełnosprawni, a drudzy niepełnosprawni. Ta inność daje wartość. Wartość, której nie da się podrobić, ponieważ wszyscy są w projekcie dlatego, że chcą zrobić coś razem, być razem."

Be Together to dogłębny i piękny proces, którego celem jest wpisanie się w życie uczestników i organizatorów.

Do zobaczenia w Bibliotece SUM w Katowicach!!!

be together logotyp

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker