Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Godziny pracy Biblioteki SUM od 22 lutego 2021 r.

włącz .

student

Uprzejmie informujemy, że w związku z Komunikatem 4/2021 z dnia 5.02.2021 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dotyczącym wznowienia zajęć dla studentów, Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego od 22 lutego br. czynna będzie w godzinach od 7:30 do 19:30.

Polska Platforma Medyczna - konferencja

włącz .

PPM fundusze PPM wieksze logo PPM UE logo

Biblioteka SUM informuje o konferencji online Otwarta medycyna w praktyce polskich instytucji naukowych/Open Medicine in the practice of Polish scientific institutions, która odbędzie się w dniach 21-22.01.2021 r.
Konferencja podsumowuje realizację projektów powstałych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 2.3 POPC, poddziałanie 2.3.1, Typ II projektu: Cyfrowe udostępnianie zasobów nauki:

PPM logo Polska Platforma Medyczna
portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym
ISC logo small InterScienceCloud
Zintegrowana platforma informacji o działalności naukowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Więcej informacji i rejestracja na stronie Konferencji
Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zarejestrowane na konferencję otrzymają linki do poszczególnych sesji na platformie Zoom drogą e-mailową najpóźniej na dzień przed terminem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker