Multiwyszukiwarka 

Nagroda Ibuk dla Biblioteki SUM

nagroda Ibuk maly

Z olbrzymią przyjemnością pragniemy poinformować o przyznaniu Bibliotece Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach nagrody za promocję e-czytelnictwa.

Nagroda przyznana została przez Wydawnictwo Naukowe PWN właściciela platformy książek elektronicznych Ibuk Libra.

Wręczenie nagrody odbyło się 11 kwietnia 2019 roku podczas Akademii Dyrektorów IBUK Libra w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Nagroda odzwierciedla Wasze wykorzystanie platformy Ibuk Libra!

Ibuk Akademia

Foto. Wydawnictwo Naukowe PWN

infografika 2018

Ponad 15000 publikacji w repozytorium CeON

CEON logo

Liczba publikacji w prowadzonym w ramach Platformy Otwartej Nauki Repozytorium CeON przekroczyła już 15 000. Wśród udostępnionych w serwisie prac znajduje się 11 027 artykułów naukowych, 2295 książek, 403 materiały konferencyjne, 55 doktoratów i 162 raporty. Z 9357 materiałów można korzystać na podstawie otwartych licencji. Repozytorium skierowane jest do wszystkich polskich badaczy wspierających otwarty system dystrybucji treści naukowych i zainteresowanych poprawą widoczności i łatwości wyszukiwania swoich prac. Nie ma przy tym znaczenia, czy ich uczelnie prowadzą własne instytucjonalne repozytoria, czy nie zaangażowały się jeszcze w budowę takich platform. Z możliwości tej skorzystało już 11 211 polskich i zagranicznych autorów. Dostęp do wszystkich dodanych materiałów jest otwarty i bezpłatny.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker