Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

ScienceDirect - poradnik użytkownika - prezentacja

włącz .

ScienceDirectR

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z serwisu ScienceDirect, gdzie zamieszczane są publikacje naukowe m. in. wydawnictwa Elsevier.

Poniżej link do krótkiej prezentacji pokazującej możliwości serwisu: jak założyć konto i w jaki sposób można poruszać się po nim. Prezentacja dostępna jest po zarejestrowaniu się w serwisie BrightTALK - po otwarciu linku, należy wypełnić formularz rejestracyjny z prawej strony ekranu.

Link do prezentacji

Przypominamy, że dostęp do serwisu ScienceDirect jest możliwy na komputerach pracujących w sieci Uczelni lub poprzez tzw. zdalną pracę. Instrukcja jak uruchomić zdalną pracę

Serdecznie zapraszamy do odkrywania nowych horyzontów możliwości!

Program otwartego publikowania w czasopismach wydawnictwa American Chemical Society - szkolenie dla autorów publikacji

włącz .

W związku z działającym w SUM programem otwartego publikowania w czasopismach wydawnictwa American Chemical Society zapraszamy autorów publikacji na szkolenie organizowane przez wydawcę dotyczące m. in. udziału autorów w programie, refundacji opłat publikacyjnych w ramach programu.
Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia br. o godz. 17.00
Poniżej link do rejestracji:
https://connect.acspubs.org/Readandpublish2021

Nowe tytuły w IBUK-u! Marzec 2021 r.

włącz .

libra ibuk pl logo biel

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tytułami zakupionym w ramach platformy polskich książek elektronicznych IBUK-Libra.

  1. Receptura apteczna. Sporządzanie leków jałowych i niejałowych. Red. Jachowicz, Renata. : PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2021, 640 s. ISBN 978-83-200-6306-6

  2. Chemia leków. Red. Pawłowski, Maciej. : PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2020, 900 s. ISBN 978-83-200-6223-6

Do wszystkich książek dostępnych na platformie Ibuk można również dotrzeć z katalogu bibliotecznego Primo. Po wyszukaniu ksiażki, w rezultatach znajdą się zarówno książki drukowane, jak i elektroniczne, jeżeli są dostępne.

Dostęp do książek w serwisie Ibuk możliwy jest również na komputerze poza siecią Uczelni przez usługę serwer Proxy.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker