Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Publikowanie otwarte w czasopismach hybrydowych wydawnictwa Lippincott Williams and Wilkins

włącz .

Funkcjonowanie Bibliotek od 10.11.2020

włącz .

ikona gwiazdka w kkuZgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. […] w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w dniach od 9 do 29 listopada 2020 r., Biblioteki SUM funkcjonować będą wyłącznie zdalnie.
Wypożyczenia książek zostają wstrzymane. Zwrotów można dokonywać wyłącznie poprzez wrzutnie książek. Wypożyczone książki zostały przedłużone do 30 listopada.
Przypominamy również o możliwości całodobowego zdalnego korzystania z wszystkich elektronicznych zasobów: książek, czasopism, baz danych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w godzinach od 7.30 do 15.30:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 208 35 62.

Szkolenia online Elsevier

włącz .

szkoleniaElsevier organizuje cykl bezpłatnych szkoleń on-line, prowadzonych w języku polskim.
Wymagana rejestracja:

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker