Publikacje w ewaluacji 2021


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2021 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Publikacje w ewaluacji 2021

lupa ikonaExpertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji
Informacje w module podane są na podstawie zasobów bazy Bibliografia Publikacji SUM.

Objaśnienia do modułu doradczego – pomoc w interpretacji danych prezentowanych w kolejnych zakładkach.


Sloty w "Bibliografii Publikacji SUM" [samouczek]. Data dodania filmu: 05.02.2020.
Samouczek prezentuje wykorzystanie funkcjonalności "Raport slotów" bazy "Bibliografia Publikacji SUM w Katowicach" umożliwiającej analizę slotów i wartości punktowej udziałów jednostkowych dla dorobku autora/autorki lub wybranych publikacji.


Prezentacja: Sloty i zasady punktacji dorobku naukowego na potrzeby ewaluacji 2021
Autor: Ewa Nowak, Katowice 31.01.2020.


W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka czasopism i wydawnictw punktowanych MNiSW – rekomendacja portalu bibliotekarzy EBIB

Rekomendujemy korzystanie z serwisu Wyszukiwarka czasopism i wydawnictw punktowanych MNiSW. Serwis stworzyła Dorota Bazan z Biblioteki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obok standardowej wyszukiwarki dostępne są listy według dziedzin i dyscyplin, stworzone przede wszystkim z myślą o nadchodzącej ewaluacji jednostek naukowych. W serwisie umieszczono również wykaz materiałów konferencyjnych oraz wydawnictw. Listy są zaktualizowane zgodnie z najnowszymi wykazami MNiSW, opublikowanymi 18 i 19 grudnia 2019 r.

Spotkanie koordynatorów projektu Polska Platforma Medyczna (PPM) – portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym.

PPM styczen 2020

W związku z podpisaniem dnia 07.01.2020 r. przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, lidera projektu Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym, umowy na jego realizację z Konsorcjum Sages sp. z o.o. i Politechniką Warszawską, w siedzibie Biblioteki Głównej SUM w Katowicach w dniach 14–15.01.2020 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami wykonawcy oraz koordynatorami projektu. Umowa przewiduje wdrożenie opracowanego w Instytucie Informatyki Politechniki Warszawskiej oprogramowania OMEGA-PSIR.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker