Publikacje w ewaluacji 2022


lupa ikona Expertus® - moduł doradczy w zakresie ewaluacji.  
W związku ze zbliżającą się w 2022 r. ewaluacją działalności naukowej Uczelni, zostały przygotowane narzędzia, które pozwolą określić, w jakim stopniu pracownicy należący do liczby N mają wypełnione udziały jednostkowe (sloty) i wartości punktowe tych udziałów. Dla oceny dyscypliny najkorzystniejsze są publikacje z jak najmniejszą liczbą autorów SUM deklarujących tę samą dyscyplinę i jednocześnie posiadające wysoką wartość punktacji ministerialnej.
W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Działem Bibliografii i Dokumentacji: 32 208 35 66, bibinfo@sum.edu.pl.
Dowiedz się więcej.

Multiwyszukiwarka 

Nowa odsłona serwisu IBUK Libra

włącz .

ibuk nowy pion

Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać cała dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze, jest gotowy. Zmienia się również wygląd.

Pojawiają się nowe karty użytkownika. Warto założyć konto w IBUKU Librze, aby cieszyć się w pełni wszystkimi funkcjonalnościami.
Po zalogowaniu będziemy mogli:
- zobaczyć cztery ostatnio czytane książki + książkę miesiąca od PWN;
- zobaczyć wszystkie książki w moich bibliotekach, bez potrzeby przełączania się między bibliotekami – opcja dla osób, które korzystają z zasobów dwóch lub większej liczby bibliotek;
- korzystać z karty moja półka czyli dodawać do niej wybrane tytuły, czytać czy kopiować opis bibliograficzny do pracy, bez przechodzenia do wirtualnej półki myIBUK;
- przeszukiwać cały zasób IBUKA Libry w karcie „wszystkie książki”, gdzie znajduje się 47 000 tytułów, proponować rozszerzenie zasobu lub znaleźć najbliższą e-czytelnię, w której poszukiwany tytuł jest dostępny.

Szkolenie z bazy AccessMedicine

włącz .

AccessMedSzkolenie

Zapraszamy do  uczestnictwa w szkoleniu online poświęconemu platformie AccessMedicine, do której mają dostęp wszyscy użytkownicy SUM.

Webinarium odbędzie się w środę 28 kwietnia, w godzinach 14:00 –15:00. Zaproszenie oraz link do webinarium.

Podczas szkolenia przedstawiona zostanie funkcjonalność rozwiązań przeznaczonych dla wykładowców, studentów, klinicystów, stażystów oraz rezydentów. Poruszone zostaną następujące obszary:
• Kluczowe podręczniki z różnych dziedzin medycyny
• Narzędzia do zdalnego uczenia się, w tym integracja z LMS
• Rzeczywiste scenariusze interakcji z pacjentami
• Biblioteka multimedialna, w tym filmy proceduralne
• Pytania i odpowiedzi służące do samooceny
• Monografie leków
• Zalety profilu osobistego MyAccess
• Wsparcie dla użytkowników, w tym zasoby do nauki na odległość

Szkolenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim. Będzie można zadawać pytania. W razie potrzeby organizator zapewnia pomoc w tłumaczeniu na język polski.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker