CABI dostęp testowy

Zmiana rozmiaru tekstu:

cabi

Zapraszamy do testowania baz wydawnictwa CABI: Global Health, Nutrition and Food Sciences oraz eBook Choice Collection.

 

Global Health Web Ad square

CABI Global Health

Baza przeznaczona dla osób zainteresowanych zdrowiem publicznym. Zawartość bazy obejmuje publikacje nieindeksowane w innych bazach medycznych (40% unikatowych rekordów) i pochodzi z ponad 7.300 czasopism, raportów, książek i materiałów konferencyjnych. Zakres chronologiczny bazy obejmuje publikacje od roku 1973.
Materiały informacyjne.

CABI Nutrition and Food Sciences

Baza jest specjalistycznym źródłem zawierającym materiały dotyczące żywienia oraz nauk o żywności. W bazie znajduje się ponad 1.3 miliona rekordów bibliograficznych od 1973 r. oraz ponad 60 tys. pełnych tekstów publikacji. Materiały pochodzą z ponad 6 tys. czasopism oraz innych źródeł, takich jak książki, materiały konferencyjne, biuletyny, raporty, doktoraty.
Materiały informacyjne.

CAB eBooks Web Ad square

CABI eBook Choice Collection

Kolekcja książek obejmujących najbardziej poczytne tytuły wydawnictwa CABI. Zawartość książek jest zindeksowana, co znacznie ułatwia wyszukiwanie potrzebnych treści. Książki można przeglądać online, zapisywać lokalnie na komputerze, drukować. W ramach testu udostępniono 57 tytułów książek z kolekcji Human Health and Nutrition.
Materiały informacyjne.

 


Serwis dostępny jest w ramach komputerowej sieci Uczelni, przez usługę zdalna praca (dla pracowników naukowych) oraz przez serwer proxy (dla studentów).

Dostęp testowy będzie aktywny do 15 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy do testowania i prosimy o komentarze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim skorzystasz zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Prosimy o wyrażenie opinii o testowanych zasobach!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker