Baza - DynaMed

Zmiana rozmiaru tekstu:

Baza DynaMed jest narzędziem zawierającym informacje kliniczne, stworzonym przez lekarzy dla lekarzy i innych specjalistów służby zdrowia, przeznaczonym głównie do użytku przy łóżku pacjenta (point-of-care). Baza stanowi również doskonałe narzędzie dla studentów medycyny i lekarzy stażystów.
Baza zawiera podsumowania kliniczne z kilku tysięcy tematów i jest narzędziem z zakresu medycyny opartej na dowodach udzielającym odpowiedzi na większość pytań pojawiających się w praktyce klinicznej.
Baza DynaMed jest aktualizowana codziennie i monitoruje w sposób bezpośredni i pośredni zawartość ponad 500 czasopism medycznych oraz baz zawierających systematyczne przeglądy dowodów naukowych, korzystając przy tym z wielu serwisów przeglądów czasopism. Wszystkie publikacje są w całości recenzowane, a każdy artykuł jest oceniany pod kątem klinicznego znaczenia i naukowej wiarygodności. Nowe dowody są następnie włączane do zawartości bazy, a ogólne wnioski są odpowiednio modyfikowane, tak aby stanowiły syntezę najlepszych dostępnych dowodów naukowych.

Zobacz film instruktażowyw języku angielskim.
Zobacz przewodnik w języku angielskim.


WEJCIE DO BAZY


 Źródło: http://www.ebscohost.com/international/default.php?par=3&id=18&language=polish

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker